Paieškos rezultatai

Teisinė informacija

Intelektinė nuosavybė

Visa svetainėje pateikiama informacija yra intelektinė „Walmark“ nuosavybė. Draudžiama šią medžiagą kopijuoti ar kaip kitaip dauginti išskyrus tiek, kiek reikia norint ją peržiūrėti internete. Nepaisant to, kas paminėta prieš taip, galite išsispausdinti pageidaujamus svetainės puslapius asmeninėms savo reikmėms.

Nuorodos į svetainę

Jei norite patalpinti nuorodą į svetainę, nuoroda turi būtų į pradinį puslapį.

Šioje svetainėje pateikiamos informacijos tikslumas

Kompanija deda visas reikiamas pastangas, kad užtikrintų, jog šioje svetainėje pateikiamas turinys būtų tikslus ir nuolat atnaujinamas, tačiau  neprisiima atsakomybės už teiginius ar nuostolius, kylančius dėl to, jog asmenys pasirėmė šioje svetainėje pateikiamu turiniu. Kompanija pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti produktų specifikacijas.

Ką darome su jūsų, mums pateikta informacija

„Walmark“ rūpi jūsų privatumas. „Walmark“ nerenka jokios asmeninės informacijos, iš kurios būtų galima nustatyti jūsų tapatybę (pavyzdžiui, jūsų vardo, adreso, telefono numerio ar el. pašto adreso, toliau – Asmens duomenys), nebent nuspręstumėte savanoriškai tokią informaciją mums pateikti. Jei nenorite, kad jūsų Asmens duomenys būtų renkami, nepateikite jų.

Reklaminė veikla

Jums nusprendus sudalyvauti konkurse, loterijoje ar kokiame kitame reklaminiame renginyje, jūsų pateiktus Asmens duomenis galime panaudoti, kad palengvintumėme tokių programų vykdymą.

Nuorodos į išorines svetaines

Mūsų svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitas „Walmark“ svetaines, kitas susijusias svetaines arba socialinės žiniasklaidos platformas. Spausdami tokias nuorodas nepamirškite, kad šiose svetainėse gali būti taikoma kitokia duomenų privatumo politika ir kompanija neprisiima atsakomybės už tokias svetaines. Prieš pateikdami asmens duomenis šiose svetainėse, pasidomėkite jose taikoma privatumo politika.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Informacija, kurią automatiškai renkame ir saugome registracijos bylose jūsų kompiuteryje, apima interneto protokolo (IP) adresą, naršyklės tipą ir kalbos nustatymus, operacinę sistemą, interneto paslaugos tiekėją (ISP) ir datos / laiko įrašą. Šią informaciją naudojame norėdami efektyviai valdyti savo svetaines, daugiau sužinoti apie lankytojų elgesį kompanijos svetainėse, analizuoti tendencijas ir rinkti demografinius duomenis apie savo vartotojus apskritai. Surinkta informacija gali būti naudojama mūsų rinkodaros ir reklamos veikloje bei komunikacijoje. Naudodami neasmeninę informaciją kartu su Asmens duomenimis, tokią informaciją laikome Asmens duomenimis tiek, kiek ji yra neatsiejama nuo Asmens duomenų.

Slapukų naudojimas

„Walmark“ svetainėje gali būt naudojami slapukai ir kitos technologijos, pavyzdžiui, žiniatinklio signalai (angl. web beacon) ir pikselio žymos (angl. pixel tags).
Slapukas yra išimtinai tekstinė informacija, kurią mūsų svetainės tarnybinė stotis perduoda į naršyklės slapuko bylą jūsų kompiuterio standžiajame diske. Tokiu būdu mūsų svetainė „prisimena“, kas esate, kuomet užmezgamas ryšys tarp svetainės tarnybinės stoties ir jūsų interneto naršyklės. Slapuko paskirtis yra identifikuoti vartotojus, kad savo svetainėje galėtumėme pateikti jums pritaikytus puslapius, tokiu būdu užtikrindami, kad jūsų patirtis „Walmark“ svetainėje bus asmeniškesnė ir geriau tenkins jūsų individualius poreikius. „Walmark“ ir „Walmark“ partneriai taip pat naudoja slapukus ir kitas technologijas, kad išsaugotų asmeninę informaciją jums naudojantis mūsų svetaine, taikomosiomis programėlėmis ir paslaugomis internete, pavyzdžiui, įsimenant anksčiau svetainės formoje jūsų pateiktą informaciją.

Slapukų įjungimas ir išjungimas

Jūs galite pasirinkti, ar sutinkate su slapukų naudojimu ar ne, pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip pakeisti savo naršyklės nustatymus, skaitykite naršyklės naudojimo nurodymus arba apsilankykite svetainėjeAbout Cookies (liet. apie slapukus). Atkreipiame jūsų dėmesį, kad išjungę slapukus tam tikromis „Walmark“ svetainės funkcijomis naudotis nebegalėsite.

GRĮŽTI Į VIRŠŲ